maggi ciam makedonija full teaser

Зачекорете во светот на MAGGI уште денес!

Билтен направен според вашиот вкус

Регистрирајте се сега

Новите MAGGI супер супи!

Супер фини содржат витамини

Идеи за вечера

Подготвувањето на вечерата може да биде пријатно, но може да биде и здодевна задача- особено доколку ви недостасува време или искуство. Но со малку помош, можете да имате вкусна и балансирана вечера, секој ден. Искористете ги советите на MAGGI за готвење, планирање на неделното мени и правилно чување на храната. Нека готвењето стане лесно и пријатно!
Совети за скара maggi Makedonija храна

Совети за скара

Не сте експерт? Ние ќе ви дадеме неколку совети за да ја направите совршена следната скара!

Дознајте повеќе
грилован лосос на скара македонија рецепт оброк

Брз неделен оброк

Следете го овој едноставен рецепт за грилован лосос и заблескајте со вашите кулинарски вештини - со тајната состојка MAGGI Würze

Погледнете го рецептот

Откријте повеќе со MAGGI

Најдете практични совети, трикови и идеи за рецепти кои ќе ви помагаат на дневна база